ATB İş Merkezi E Blok No:104 Yenimahalle – ANKARA
info@mtmhavacilik.com.tr
0312 387 55 05

Dotco

Dotco® Hava Zımparaları, Tamponlar ve Parlatıcılar, yapılacak iş için en iyi aleti seçmede esneklik sağlamak için çeşitli stillerde ve güç değerlerinde mevcuttur. Gerektiğinde – zımparalama ve parlatma, tel fırçalar, parlatma diskleri, aşındırıcı tabakalar, dokuma veya dokuma olmayan kayışlar – Dotco’nun işi yapmak için hava zımparalayıcıları, tamponlar veya cilalayıcıları vardır.

Dotco® pnömatik matkaplar, beyaz eşya, ev aletlerinden havacılık sektörüne kadar uzanan uygulamalarda günlük olarak kullanılmaktadır. Tabanca sapı, inline ve dik açı dahil olmak üzere çeşitli konfigürasyonlarda sunulan Dotco hava matkapları, günümüzün montaj hatlarının yüksek hacimli, yüksek tekrarlı, yüksek hassasiyetli talepleri için tasarlanmıştır.

Bir mil, mandren, motor veya açı kafası, değiştirilebilir parçalarımız operatörlere bir dizi endüstriyel ve imalat uygulamaları için ihtiyaç duydukları çok yönlülüğü sağlar.

Kalıp zımparalama ve çapak alma gibi yüksek hacimli malzeme çıkarma işlerine ve benzeri her şeyden ince finisaj uygulamalarına, yapılacak işler için hiçbir araç, Dotco® havalı taşlayıcılardan daha uygun değildir. Dotco®, en zorlu malzeme taşlama uygulamalarını bile yapabilecek şekilde tasarlanmış, ağır sanayi tipi dik açı, yatay ve dikey taşlama makinesi ile birlikte eksiksiz hassas ve üretim hattı içinde taşlama makinesi yelpazesi sunar.