ATB İş Merkezi E Blok No:104 Yenimahalle – ANKARA
info@mtmhavacilik.com.tr
0312 387 55 05

Cleco

Cleco DGD Otomatik Sistemler, dişli bağlantıların otomatik olarak sabitlenmesi için özel fikstür çözümleri sunar. Motor montajından emniyetli eksantrik mili kapaklarına, su pompası tertibatları montajından tekerleğe sabitleme, özel tasarımlı fikstür sistemleri, çeşitli araç ve endüstriyel montaj uygulamalarında kullanılmaktadır. Uygulamanız ister dikey ister yatay olsun isterse, fikstür, bir veya birden fazla Cleco DGD fikstürünün ortak bir çerçeveye montajını sağlar.

Cleco DGD Otomatik Montaj Sisteminin faydaları:

Geniş konfigürasyon seçenekleri; Yatay, dikey, dikey, açısal veya açısal sabitlenmiş uygulamalar arıyorsanız, Cleco DGD otomatik sistemler, özel ihtiyacınıza uygun doğru çözümü sağlayabilir.
Maksimum Güvenilirlik ve Doğruluk; Uygun mPRO400 controller ve uzaktan programlama yazılımı ile birlikte, yüksek seviye veri analizi ve kayıtlar ile üretim döngüsü bilgilerini izleme ve üstün kayıt tutma olanağı sunuyoruz.
Üstün Ergonomi; Kablolar, gösterge kutuları, HMI panelleri ve kontrol kolları dahil, somun sıkıcılarımız ve aksesuarlarımız, operatörlere üstün ergonomi ve etkili kuvvet yönetimi sağlayarak kolayca ayarlanır.
Esnek, Etkili Üretim; Esnek modüler fikstür, birden fazla cıvata kalıbının aynı akıllı mil takımını kullanarak sıkılmasını sağlayarak, işleminizi yaparken hem zaman hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar.
Cleco DGD İş mili seçme Aracımızı kullanın ve montaj ihtiyaçlarınız için doğru otomatik sistemi kurmanıza yardım edelim!

Cleco mPro400 Global Controller sistemini kullanarak diğer sabitleme araçlarıyla kolayca entegre olacak şekilde tasarlanan Cleco DGD akıllı ve konvansiyonel spindıl ve saha kabloları, birçok farklı sabitleme uygulaması için dayanıklılık ve doğruluk sağlar.

Apex Tool Group temsilcisi veya uzmanı torkunuz ve uygulama gereksinimleriniz için doğru aracı bulmanıza yardım edebilir- çözümü bulmak ve bugün başlamak için ekibimize başvurun.

Cleco’nun pnömatik montajlı somun anahtarları serisi, bugün piyasadaki en geniş ve en fonksiyonel ürünler arasında yer alıyor. Çok çeşitli montaj ve onarım işlemleri için uygun olan Cleco somun sıkıcıları, 3.000’e kadar farklı konfigürasyonda mevcut olup, size has koşullar için doğru aracı bulmanızı kolaylaştırır.

TORK KONTROL OPSİYONLARI
Herhangi bir montaj işleminde hassas tork seviyelerini korumak önemlidir. Çeşitli sektörlerdeki müşterilerinin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için APEX Tool Group, iki tork kontrol seçeneğine sahip Cleco somunlayıcıları sunar:

Clecomatic debriyaj tarzı kontrol – Clecomatic sistemi, kullanıcıların bir görev için istenen tork seviyesini hassas bir şekilde seçebilmelerini sağlayan yenilikçi bir debriyaj kontrolüdür. İstenen seviyeye ulaşıldığında, araç anında kapanır.

Durma kontrolü – Geleneksel durma kontrolü somunlayıcıları aşırı torklamayı önlemek için bağlantı elemanının direncine güvenir. Clecomatic sistemi kadar hassas olmasa da, stall tipi tork kontrol somunlayıcıları, eğitimli operatörler tarafından kullanıldığında istenen doğru performansı sağlayabilir.

NUTRUNNER TİPLERİ
Açılı somun sıkma makineleri – Cleco’nun açılı somun anahtarları, esnek performans ve benzersiz doğruluk ve tekrarlanabilirlik sağlamak için geniş bir tork aralığını kapsamaktadır. 19, 24, 34, 45, 55 ve 75 serisi ürünlerin hepsi açı konfigürasyonlarında mevcuttur. Uygulamanız için doğru modeli seçerken yardım için doğrudan bir uzmanımınız ile iletişim kurun.

Darbeli somun sıkma makineleri – Darbeli somun sıkma makineleri ekonomik, doğru ve periyodik bakım gereksinimlerini en aza indirecek şekilde üretilmiştir. Hidrolik veya atalet kapatma mekanizmalarıyla sunulan Cleco pulslu somun sıkma makineleri, bir motor regülatörü, harici hız ve tork kontrolü, yağsız bıçaklar ve diğer gelişmiş özellikler ile donatılmıştır.

Reaksiyon çubuğu somunlayıcıları – Salıncak donanımlı somun anahtarları, küçük bir pakette yüksek tork sağlar, böylece alanın kısıtlı olduğu ağır montaj işleri için uygundur. Temel özellikler, her bir destek noktasında bir spline’ı yeniden konumlandırma ihtiyacını ortadan kaldıran sonsuz konumlu reaksiyon çubuğunu içerir.

Özel somun anahtarları – Standart konfigürasyon somun sıkma makinelerine ek olarak, Cleco özel imalat ve montaj işlemleri için tasarlanmış aletler üretmektedir. Bunlar bizim crowfoot, flush soket, tutma ve sürücü nutrunners içerir. Tam teknik özellikler dahil olmak üzere daha fazla bilgi için ilgili ürün sayfalarını ziyaret edin.

Zeminden daha çok yönlü, daha doğru, daha güçlü ve daha kolay çalışacak şekilde tasarlanan, hemen hemen her montaj görevi için bir Cleco somun sıkıcı bulunmaktadır.

  • Küçük pnömatik aletler için ilk kez kilometre sayacı ve tripometer
  • Cleco & Dotco ürünleri dahil olmak üzere uygun hava akışı ile tüm küçük pnömatik cihazlarda kullanılabilir
  • Takım servisinin ve takım kalibrasyonunun yönetimi, takım sarf malzemesi ömrünün ölçümü ve karşılaştırma
  • İşgücü verimliliğini izleyin, ürün veya sürecin kalitesini artırın ve maliyet tasarrufunu gerçekleştirin
  • LED gösterge ışıkları sarı renkte yanıp söner (uyarı) ve kırmızı renkte döngü ve çalışma süresi sınırlarına ulaşılır.
  • Kullanımı kolay izleme yazılımı dahildir
  • Mikro USB Erişimi için korumalı kapak

Dayanıklı Clecomatic Debriyaj, sınıfındaki en iyi tork tekrarlanabilirliğini ve uzun kalibrasyon döngüsünü sunar
Daha fazla çok yönlülük için 2 tutma ölçüsü mevcuttur
Ters kol sağ veya sol elini kullanan operatörlere uygun olması için döndürülebilir
Hızlı tempolu montajdan havacılık alanına kadar geniş bir uygulama yelpazesine uyacak şekilde tasarlanmıştır

Cleco, otomotiv, beyaz eşya, havacılık ve diğer endüstrilerde hafif ve ağır hizmet montaj uygulamaları için uygun bir dizi inline ve tabanca saplı tornavida üretmektedir. Birden çok tersine çevirme yöntemi ve debriyaj stili, çeşitli tutamak tipleri ve aksesuarlar dahil olmak üzere çeşitli seçenekler mevcut olup, operasyonunuzun özel ihtiyaçlarını karşılayacak bir Cleco tornavida bulunmaktadır.