ATB İş Merkezi E Blok No:104 Yenimahalle – ANKARA
info@mtmhavacilik.com.tr
0312 387 55 05

Biz Kimiz

MTM Havacılık

Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren birçok tesiste karşılaşılan problemler için
çözümler sunan bir mühendislik şirketiyiz. Gücünü yılların endüstriyel tecrübesine sahip kalifiye ekibinden alan şirketimiz çok sayıda projeyi başarıyla hayata geçirdi.

Mesleki bilgi ve becerisi yüksek ekibimizin uzmanlığıyla zenginleştirilen bu projeler çözüm ortaklarımıza para, çaba ve zaman açısından kayda değer tasarruf sağlayarak onların etkinliğini, kalitesini, güvenliğini, hızını ve karlılığını artırdı.

Araştırma, geliştirme ve yeniliğe açık, detaycı ve vizyoner ekibimiz iş ortaklarına katma değer sağlayarak daha da gelişmeyi ve hep en iyisini sunmayı hedeflemektedir. MTM Havacılık tecrübe ve dinamizmini, dünyanın pek çok ülkesinde hizmet veren ve yüz yıla yakın bir geçmişe sahip APEX Tool Group (Recoules / Quackenbush, Dotco, Cleco) ve alanında bir numara olan otomatik depolama sistemleri üreticisi AutoCrib Emea ile birleştirdi. MTM Havacılık 2019’dan itibaren APEX Tool Group Havacılık Endüstrisi ve AutoCrib Emea Türkiye Yetkili Distribütörüdür.

Karbür kesici takımlar konusunda yurtiçinde kaliteli üretim yapan ve f/p oranı en üst seviyelerde olan yerli firmalar ve HSS kesici takım konusunda İngiliz Lidster firması ile prensip anlaşmaları bulunmaktadır. Havalı ve Hidrolik ekipmanların havacılık sektörüne uygun kaliteli tesislerinde bakım ve tamiratlarını yapmaktadır.

Firmamız alanında lider şirketlere ürünlerin kullanımı ile elde edilecek çözümlerin tasarımı, gerekli durumlarda projelerin geliştirilmesi, satış ve satış sonrası teknik destek alanlarında, pazarlama ve teknik alanında yetkinliğe  ahip personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.