ATB İş Merkezi E Blok No:104 Yenimahalle – ANKARA
info@mtmhavacilik.com.tr
0312 387 55 05

Apex

APEX, u-GUARD ™ premium güvenlik sistemi ve anti-mar dişlisi araçlarıyla, montaj araçları için pazarda yenilikler sunuyor. APEX u-GUARD ™ el aletleri başarıyla:

Sıkılama aletlerini kullanırken operatörün güvenliğini artırır
Sistem içi hasar ve çizikleri, çipleri ve oyukları en aza indirir
APEX u-GUARD ™ serbest bükme araçları, eldiven kullanımı sırasında kıstırma noktalarını önemli ölçüde azaltarak veya ortadan kaldırarak ergonomiyi geliştirir ve operatör güvenliğini artırır.

U-GUARD ™, ince kesitli olmasına rağmen, masraflı tesadüfi yan etkilere, sistem içi hasara ve kırılmalara karşı dayanıklı bir yastık sağlayan termo-plastik üretan malzemeden yapılmıştır.

Apex u-GUARD ™ , başarısı kanıtlanmış APEX bağlantı elemanı aracı, ile beklediğiniz uygun ve güvenilir performansa sahip olursunuz. Parça numaraları doğrudan kapak üzerine basılmıştır, böylece elinizde hangi aracın bulunduğunu her zaman bilirsiniz. Parlak renkli, yüksek kontrastlı tasarım, aletlerinizi düşük ışık koşullarında görmenizi kolaylaştırır, bu da hataları azaltır, üretkenliği arttırır ve istasyon izlemeyi iyileştirir.

u-GUARD ™ kaplamaları, çoğu APEX aletine, sokete, uzatmalara ve bit tutucularına eklenebilir. Boyalı veya bitmiş bileşenlerle düzenli olarak çalışıyorsanız, yalnızca u-GUARD ™ size, aletlerimizin işlevselliğinden ödün vermeden, daha etkili bir şekilde çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz gelişmiş korumayı sunar. Bir u-GUARD ™ ın ihtiyaçlarınız için en iyi çözüm olmadığı uygulamalar için alternatif malzemelerden kapaklar sunuyoruz. Bir soketi, soket ve uzatma arasındaki boşluğu veya elektrikli aletin sağ açılı başlığını örtmeniz gerektiğinde, APEX’in tüm bağlantı elemanları tahrik aracını kapsayan kapsamlı bir çözümü vardır.

Operatörlerinizin güvenliğini sağlamaya ve çizikleri en aza indirmeye nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

APEX endüstriyel bağlantı elemanları tahrik araçlarında global liderdir ve 80 yıldan uzun süredir en zorlu endüstriyel uygulamalar için güvenilir isim olmuştur. Endüstriyel sınıf tornavida uçları ve uç tutuculardaki lider şirket olarak, APEX ürünleri en zorlu üretim ortamlarında kullanılabilir. Kaliteli araçlara yatırım yaptıysanız, tornavida uçlarınızın bunlardan istediğiniz performansı sunacağından emin olabilirsiniz. APEX, güvenilirliğin çok önemli olduğu havacılık, otomotiv ve diğer endüstriler için uçlar üretmektedir. Dünyanın en yoğun üretim tesislerinde işyerinde APEX uçlarının çok iyi çalıştığını görebilirsiniz.

Kaliteli Uçlar Kalite Çelik ile Başlar

APEX uçlarımızın kalite talebinizi ve fazlasını karşılamasını sağlamak için MIL-B-9946/5 gibi geçerli askeri ve hükümet standardlarının yanı sıra, yüksek dereceli takım çeliği başta olmak üzere her bileşeni en sıkı toleranslarla kontrol etmekteyiz. Sonuç olarak, ürünlerimiz sürekli olarak beklenenden on kat daha uzun süre dayanır ve erken aşınma ve kırılma gibi problemlere karşı garanti sağlar. Ekibiniz için bu, artan üretkenlik ve daha az bakım gereksinimi anlamına gelir.

Daha sert uçlar üstün aşınma direnci sunar, ancak torka dayanabilecek dayanıklılıktan yoksundur. Bu nedenle, ürünlerimizin çoğunu üç farklı sertlik seviyesinde sunmaktayız, bu da sizin özel uygulamanız için doğru uç seçimini yapmanızı sağlar.

Endüstriyel sınıf darbeli soketler ve evrensel anahtarlardaki lider yenilikçi olarak, APEX ürünleri en zorlu üretim ortamlarında görevini başarıyla yapmaktadır. Yenilikçi, fonksiyonel ve dayanıklı araçlar sunma konusunda haklı bir üne sahip bir endüstri lideri olarak tanınan Apex Tool Group, bugün piyasadaki en geniş darbe soketi ve evrensel anahtar seçeneklerinden birini sunmaktan gurur duyar. Tüm aletlerimiz olağanüstü performans sunar ve çoğu kırılmaya dayanıklı malzemeyle kaplanabilir. Gelişmiş üretim prosesimizde kullanılan yüksek karbonlu alaşımlı çelikler, özel ısıl işlem sürecimizle birleştiğinde, daha fazla mukavemet sağlar ve daha uzun ömürlüdür.

Standart takımlarımıza ek olarak, Spline, Torx®, tap holding, yağlama ve diğer uygulamalar için özel soketler de sunuyoruz. Birlikte, bu araçlar ve aksesuarlar, ekibinize üretkenlikten ödün vermeden uzak veya dar alanlarda daha verimli çalışma olanağı sağlar.